вологість:
тиск:
вітер:
У тимчасово окупованому Херсоні пролунав вибух, повідомляють про задимлення у районі залізничного вокзалу.
Про це інформує Суспільне Херсон.
“У Херсоні видно дим. Очевидці кажуть, в районі залізничного вокзалу. До того в місті пролунав вибух”, – йдеться у повідомленні з посиланням на кореспондентів.
Офіційної інформації про вибухи наразі немає.
Також вибухи лунали в окупованому Скадовську Херсонської області. Очевидці повідомили Суспільному про запуск ракет з боку порту.
Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.
Нагадаємо, по кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.
В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.
Під час війни рашисти обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Також рашисти влаштовують геноцид українців у захоплених населених пунктах та масово ґвалтують жінок та дітей.
Веніамін Цвєтков