вологість:
тиск:
вітер:
У неділю, 5 січня, біля Золотого-4 на міні підірвався автомобіль з українськими військовими. Про це повідомили в штабі ООС.
"У результаті наїзду на невідомий вибуховий пристрій (ймовірно протитанкова міна ТМ-62) стався підрив вантажного автомобіля ГАЗ-66 одного з підрозділів Об'єднаних сил, який здійснював заходи логістичного забезпечення", - йдеться в повідомленні.
У результаті вибуху один військовослужбовець загинув на місці, ще один отримав важкі поранення.
На місці події працює слідча робоча група, яка з'ясовує всі обставини події.
У вечірньому зведенні пресцентру ООС ідеться, що більше втрат у неділю не було.
Від початку дня були зафіксовані два обстріли. Біля Водяного бойовики зробили вісім пострілів з міномета калібру 82 мм, а біля Павлополя обстріляли українські позиції з великокаліберних кулеметів.
Хмельницький сайт "Є" назвав ім'я загиблого - це 48-річний Сергій Дичек з Волочиська.
"Трагедія сталася в районі населеного пункту Золоте-4. Вантажівка з двома військовими, серед яких був і Сергій Дичек, наїхала на протитанкову міну. Унаслідок вибуху наш земляк загинув. Інший військовий дістав тяжкі поранення", - розповіла виданню координатор допомоги військовим по Хмельницькій області Наталія Дзекар.
Загиблий служив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні, захищав Україну на Донбасі понад п'ять років.
У нього залишилася дружина з двома дітьми й літня мати.