вологість:
тиск:
вітер:
Національна гвардія оприлюднила фрагмент вуличних боїв за Сіверськодонецьк. Українські захисники продовжують знищувати супротивника, бої продовжуються безперервно.
Про це повідомили у пресслужбі Нацгвардії.
На відео можна побачити момент бою, під час якого українські воїни, котрі зайняли позиції в одній з будівель, знищують загарбників пострілами зі стрілецької зброї та ручного гранатомета.
“Без відпочинку, сну і хоч кількох хвилин тиші гвардійці разом із побратимами з інших сил оборони тримають місто. Бої за Сєвєродонецьк продовжуються. Ворог отримує від наших військових те, що заслужив – смерть”, – повідомили у Нацгвардії.
Нагадаємо, 20 червня, окупаційні війська Російської Федерації не припиняли обстрілювати Лисичанськ, разом з тим запеклі бої тривають і у промзоні Сіверськодонецька.
Веніамін Цвєтков