вологість:
тиск:
вітер:
Окупаційні війська Московщини повністю захопили Тошківку та вже підтягнули резерви із тимчасово окупованих територій для вирішальної спроби повної окупації Луганської області.
Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова Сіверськодонецької районної військової адміністрації Роман Власенко.
За його словами, армія рашистів повністю захопила Тошківку та намагається продавити оборону українських військ між Долиною та Гірським. Він зазначив, що за Сіверськодонецьк продовжуються запеклі вуличні бої, які йдуть не лише у промзоні міста.
“Вуличні бої не припинилися. Наші хлопці контролюють одноповерхову забудову навколо Сєвєродонецька, населені пункти-сателіти міста”, – підкреслив Власенко.
Власенко переконаний, що цей тиждень може бути вирішальним для Сіверськодонецька та території Луганської області, що залишається під контролем України, чиновник спрогнозував, що бої будуть ще інтенсивнішими.
Він наголосив, що московити стягнули всі можливі резерви та техніку з окупованих територій Донбасу до лінії фронту.
До слова, на Південному напрямку протягом минулої доби, 20 червня, українські військові знищили 25 російських загарбників, потужну станцію зв’язку та три склади з боєприпасами.
Разом з тим у генеральному штабі України заявили, що на Сєверодонецькому, Бахмутському та Слов’янському напрямах Сили оборони України відбили штурми російських військ.
Водночас аналітики з Інституту вивчення війни попередили, що окупаційні війська Російської Федерації, які вже контролюють більшу частину Сіверськодонецька, спробують вибити ЗСУ з міста.
Веніамін Цвєтков