ТОЛЬКО ЧТО

2023.09.19

Окупанти перекидають свіжі сили у дельту Дніпра на Херсонщині - британська розвідка

У пониззі Дніпра на Херсонщині фіксується активізація військових дій рашистських загарбників.

Про це йдеться у розвідці Великої Британії.

"Протягом першої половини вересня 2023 року тривали запеклі бої навколо островів у пониззі Дніпра в Херсонській області, де зараз проходить лінія фронту. Обидві сторони розпочали рейди з групами на невеликих човнах на острови та на протилежні береги річки", - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, існує реальна можливість того, що рашистські операції в цьому районі активізувалися після того, як цей сектор перейшов під відповідальність новоствореного 40-го армійського корпусу.

"Кількість задіяних сил відносно невелика порівняно з іншими фронтами, проте обидві сторони вважають цей район стратегічно важливим. Це також дає можливість відволікти підрозділи противника від інтенсивних бойових дій у Запорізькій та Донецькій областях", - додали у розвідці Великої Британії.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ