ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.07

Уряд дав доручення чиновникам відмовитись від кондиціонерів і зовнішнього освітлення

Кабінет міністрів України доручив органам державної влади зменшити споживання електроенергії. Так, міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Щоб покращити ситуацію в енергосистемі, ми одночасно працюємо з двох сторін. Відновлюємо та розширюємо генерацію й одночасно зменшуємо споживання. Починаємо з себе” – зазначив Шмигаль.

За його словами, перед усіма органами державної влади поставлене завдання зменшити споживання електроенергії. Сьогодні уряд ухвалює відповідне розпорядження.

Він також рекомендував аналогічні заходи правоохоронним органам, судовій владі та іншим державним установам. Місцевій владі прем’єр порадив обмежити вуличне освітлення.

Крім цього, прем’єр-міністр закликав бізнес також обмежити використання кондиціонерів та іншого енергомісткого обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності.

Варто додати, що використання кондиціонерів не буде обмежуватися у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ