ПОЛИТИКА
28.08.2024Басейни, а не дрони: Львівський університет і "Ескулаб" під прицілом неефективного управління
вологість:
тиск:
вітер:
Ексклюзивні деталі операції зі знищення стратегічного бомбардувальника рф Ту-22М3, проведеної ГУР МО України та Повітряними Силами ЗСУ 19 квітня 2024 року, а також встановлені дані російських воєнних злочинців з числа екіпажу літака опубліковано у документальному матеріалі Артема Шевченка.
Як відомо, знищений за понад 300 км від лінії фронту російський бомбардувальник Ту-22М3 упав поблизу хутора богомолов у ставропольському краї рф.
Літак з бортовим номером “11” належав до складу 52-го важкого бомбардувального авіаполку (в/ч 33310, авіабаза “шайковка” калузької області рф). Вказаний авіаполк входить до 22-ї гвардійської важкої бомбардувальної авіадивізії командувальння дальної авіації пкс рф.
19 квітня 2024 року бомбардувальник Ту-22М3 злетів з північно-кавказької авіабази “моздок” до станиці кущевської у краснодарському краї рф ― рубежу пуску ракет Х-22 по території Україні. Це був його останній політ.
“Літак був уражений на відстані 308 кілометрів, достатньо далеко. Скажімо так, плідна і довга робота дає про себе знати. [...] Це перше збиття літака дальньої авіації в цій війні”, ― розповів тоді в інтерв`ю ВВС начальник ГУР МОУ Кирило Буданов.
Згодом Воєнна розвідка України встановила імена та детальні відомості про чотирьох воєнних злочинців зі складу екіпажу знищеного російського бомбардувальника Ту-22М3.
Усі четверо змогли катапультуватись, вижили двоє воєнних злочинців:
Повні профайли на цих льотчиків та інших російських воєнних злочинців із детальним описом їхніх злодіянь розміщено на спеціальному порталі “Книга катів українського народу”, який постійно оновлюється і поповнюється.
Детальніше про операцію зі знищення Ту-22М3, здійснені російськими пілотами воєнні злочини проти України та здобуті ГУР МОУ радіоперехоплення розмов екіпажів літаків з командним пунктом дальньої авіації вкс рф ― дивіться у відео.