ТОЛЬКО ЧТО

2025.03.19

Зеленський висунув свої умови щодо припинення ударів по РФ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова припинити удари по московитських об’єктах за певної умови.

Про це він сказав під час пресконференції у Фінляндії.

Він зазначив, що одним лише словом ситуацію не змінити, особливо після нещодавнього масованого удару Московії. Зеленський нагадав про 145 дронів-камікадзе, чотири ракети С-300 та дві балістичні ракети “Іскандер”, які Московія застосувала після заяв Путіна про відсутність намірів атакувати енергетичну інфраструктуру України.

На його думку, ключову роль у контролі за дотриманням таких домовленостей мають відігравати США. Україна готова підготувати та передати партнерам список цивільних, енергетичних та інфраструктурних об’єктів. Якщо Московія припинить атаки на українську інфраструктуру, ЗСУ у відповідь зупинять удари по московитських об’єктах.

Нагадаємо, 18 березня, відбулася розмова між ватажкм рашистів Владіміром Путіним і президентом США Дональдом Трампом. Зокрема, за даними росЗМІ, Путін підтримав ініціативу Трампа про тимчасове припинення ударів по енергетичній інфраструктурі.

Як повідомлялося, у ніч проти середи, 19 березня, московитські окупаційні війська вчергове атакували Україну безпілотниками, внаслідок чого постраждали Київська, Сумська та Полтавська області.

Зокрема, на Сумщині вночі ворожий безпілотник впав на дах лікарні у Краснопіллі. Крім того, у Сумах ввечері 18 березня “шахед” влучив в обласну клінічну лікарню. Через це у будівлі повибивало вікна. Також, за даними міської ради, зафіксовано падіння БпЛА і на околицях Сум.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ