СКАЗАНО

2016.07.14

Від мрії – до дії: як виникає бажання діяти

Головним мотивом для написання цієї роботи став пошук відповіді на запитання, яке хвилює багатьох українців: з яких причин Україна, попри багаті природні ресурси та інтелектуальний капітал, інституційно нерозвинена, має неефективні ринки товарів і послуг, слабкий фінансовий сектор?...

Видавництво «Арт Економі» днями презентувало нову книжку відомого політика, історика й економіста Ігоря Шарова «Від мрії – до дії!».

Головним мотивом для написання цієї роботи став пошук відповіді на запитання, яке хвилює багатьох українців: з яких причин Україна, попри багаті природні ресурси та інтелектуальний капітал, інституційно нерозвинена, має неефективні ринки товарів і послуг, слабкий фінансовий сектор?

Якщо ви поясните проблеми й окреслите шляхи подолання, у людей виникне бажання діяти. Творчо використовуючи цей девіз Білла Гейтса, Ігор Шаров ознайомлює читача з сучасними тенденціями розвитку економік. Це, на його думку, має допомогти людині знайти своє місце в суспільстві і щоденну справу.

Про широкий спектр зацікавлень автора свідчать опрацьовані доробки видатних теоретиків і практиків – від Лао-Цзи до Ернандо де Сото, Джорджа Клейсона, Лі Куан Ю, Айн Ренд, Еріка Райнерта, Дана Сенора, Сола Сінгера, Тома Батлера-Боудона та інших.

Стверджуючи, що багатство є силою, яка допомагає здійснювати безліч задумів, Ігор Шаров водночас радить не робити з процесу збагачення самоцілі, натомість за головну мету обрати повсякденне втілення мрій і планів.

Автор також радить відмовитися від поверхового погляду на капітал і думати насамперед про можливе застосування вже наявних активів, надання їм економічного потенціалу для використання для додаткового виробництва. Ігор Шаров також аргументовано доводить, що країна, яка спеціалізується на сировинних галузях, може потрапити до глухого кута, бо її ефективність базуватиметься на екстенсивному розвиткові й дешевій робочій силі.

Окремо Ігор Шаров зупиняється на банківській системі України, доходячи висновку, що чим більші ставки, тим активніше утворюються так звані банківські піраміди. Цілий розділ він присвячує українській владі, системі виборів і виборчим технологіям, пише про глобалізацію, досвід країн Європи, Ізраїлю, різницю в господарюванні в багатих і бідних країнах. Автор зауважує, що нестача продовольства й голод найчастіше трапляються в країнах, що спеціалізуються на продовольчих товарах. Ось чому для України вкрай важливо досягти синергії між сільським господарством і промисловістю.

Фактично нова книжка Ігоря Шарова є дуже корисною й цікавою працею, яка змушує замислитися не тільки над ефективністю економіки країни, але й спонукає до дії кожного індивіда, бо ж головне багатство держави – це не нафта, газ чи інші поклади корисних копалин, а люди.

Придбати працю Ігоря Шарова можна в мережі книгарень «Є» в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Володимир-Волинському, Рівному, Луцьку, Хмельницькому або ж на сайті «Yakaboo» та безпосередньо у видавництві  «Арт Економі» : +38(044)361-7-361, +38(044)451-54-11,
Київ, пр. Перемоги, 50, оф. 407. E-mail видавництва: 
artecred@ukr.net, arteconomy1991@gmail.com,
admin@knygar.com.ua.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ